    0.37KW-ELEKTRISK MOTOR MED BROMS MSH 71 2-4_1370RPM 3FAS BEN-B3
    Produktkod:
    14204
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris utan moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    3
    LÄGG TILL I KUNDVAGN
    Leverantör:
    Polen
    modell:
    MSH 71 2-4
    Retur eller byte:
    14 dagar
    vridmoment:
    4 Nm
    broms:
    hård - bromsmoment 4 Nm
    Varv:
    1370 1/min
    elektrisk ström:
    1.1 A
    Hus:
    aluminium
    elektrisk spänning:
    400 V
    Produktvikt:
    6 kg
    Garanti:
    1 år
    Axeldiameter:
    14 mm
    kraft:
    0.37 kW