    HYDRAULIKTRYCKSWITCH K57 30-300 BAR (MAX.500BAR)
    Produktkod:
    13100
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris utan moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    9
    LÄGG TILL I KUNDVAGN
    Beskrivning:
    Leverantör:
    Spanien
    Temperaturområde:
    -20 / 90°C
    Retur eller byte:
    14 dagar
    elektrisk ström:
    5A
    elektrisk spänning:
    250V
    Produktvikt:
    0.40 kg
    Garanti:
    6 månader
    max. justerbart tryck:
    30-300 bar
    max. tryck:
    500 bar