    TRAKTOR VÄXELLÅDA - INVERSION 1:1 (40HP-30KW) HANE-HANE
    TRAKTOR REDUCER - INVERSION 1:1 (40HP-30kW) HANE-HANE
    Produktkod:
    13803
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris utan moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    2
    LÄGG TILL I KUNDVAGN
    Beskrivning:
    Leverantör:
    Italien
    Retur eller byte:
    14 dagar
    Dimensioner (d/b/h):
    110 x 90 x 215 mm
    Produktvikt:
    11 kg
    Garanti:
    6 månader
    Last:
    40 HP (30 kW)