    VINKELVÄXELLÅDA PTO-R11S 1:2 (48HP-35KW)
    VINKELVÄXEL PTO-R11S 1:2 (48HP-35kW)
    Produktkod:
    11136
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris utan moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    0
    LÄGG TILL I KUNDVAGN
    Retur eller byte:
    14 dagar
    rotation av reduceraren:
    vänster/höger (beroende på reducerarens installation)
    Last:
    48 HP (35 kW)
    utgångsaxel:
    axel 40 mm